

De laatste update is al enige tijd geleden, maar na het volgen van dit webinar zal u opnieuw op de hoogte zijn van de laatste ontwikkelingen die door de wet verkeersveiligheid zijn voorzien.
En vergeet niet: u kan het webinar steeds achteraf opnieuw thuis bekijken!
erkend tot 06/05/2023
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Heel veel mensen volgen steeds meer online hun opleidingen, terwijl zij anderzijds ook de zin hebben om af en toe eens ‘uit hun kot’ te komen en een babbeltje te slaan.
Om aan deze gemeenschappelijke wil tegemoet te komen, en om eens iets anders te doen dan anders, hebben we een concept uitgedacht dat beide verlangens verenigt.
Op 6 mei aanstaande om 12u30 gaan we van start met het eerste ‘lunchwebinar” in het Van der Valk hotel te Gent aan Ghelamco)
U hebt de mogelijkheid om samen met anderen een webinar te volgen op een groot scherm in receptie/lunch/drink-after-work stijl.
Dus ipv een spreker een webinar, maar op een groot scherm.
Alle inschrijvingen verlopen via lexdurawebinars.be waarna het webinar ook gewoon in uw account ‘on demand’ komt en u het ook achteraf kan bekijken, net zoals een ander webinar.
Ook achteraf drinks en gebak!
Zin om het eens te proberen? Registreer snel en kom langs!